Почалася реєстрація учасників 19-го симпозіуму «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта».

Шановні колеги! Повідомляємо Вам, що 4 грудня 2021 року Інститутом патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка НАМН України (м. Харків) під егідою International Society for Minimal Intervention in Spine Surgery (ISMISS/SICOT) при сприянні North American Spine Society (NASS) відбудеться 19-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта».

Реєстрація учасників 19-го симпозіуму

Підсумки проведення 2-й Міжнародній конференції  «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів»

Великий дводенний науково-освітній захід, організований Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України, Українською асоціацією ортопедів-травматологів у співпраці з Європейським товариством кульшового суглоба (EHS) та при підтримці Європейської федерації ортопедичних товариств (EFORT).

Дякуємо всім, хто взяв участь.

180 делегатів хірургів-ортопедів об’єдналися у Харкові, Україна, на 2-й Міжнародній конференції  «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів» з 38 відомими українськими та міжнародними експертами, які ведуть симпозіуми та сесії з інноваційних підходів до лікування основних патологій суглобів — від реконструктивної хірургії до ревізійного ендопротезування,  обговорення складних випадків, пов’язаних з ускладненнями тотальної заміни суглобів, діагностики та варіантів лікування перипротезної інфекції суглобів, включаючи патології плечових суглобів, а також практичні семінари.

Вперше в Україні «AO Foundation» (Швейцарія) у рамках АО PEER (Програма освіти та досконалості в наукових дослідженнях) — програми навчання та підвищення рівня у дослідницької діяльності — проводив теоретичний онлайн-курс «Принципи клінічних досліджень», спрямований на комплексне викладання методів дослідження в медичній галузі, зокрема в ортопедії та травматології. Навчання охоплювало всі складові дослідження — від розробки ідеї до публікації результатів.
Отримані знання дадуть змогу підготувати статті до публікації відповідно до вимог доказової медицини у журналах, включених до наукових баз даних Scopus та Web of Science.

Вітаємо доктора Ahmen Amine Badnaoui, лауреата премії «Найкраща робота молодих вчених», молодого члена EHS Ahmed.  Його нагорода-стипендія у Ліллі у Франції, яку організовує колишній президент EHS доктор Jean-Alain Epinette.

Дякуємо всім, хто приїхав до Харкова, красивого та гостинного міста в України, щоб цей захід став таким успішним.

Онлайн веб-семінар «Ендопротезування кульшового суглоба в складних випадках»

Онлайн веб-семінар – субота, 3 квітня 2021 р.
Україна 15:00-16:30
США (Схід) 08:00-09:30
Великобританія 13:00-14:30
Бельгія 14:00-15:30
Індія 17:30-19:00
Нова Зеландія (неділя, 4 квітня) 01:00-02:30

Компанія SICOT PIONEER повідомляє про своє перше співробітництво з Українською асоціацією ортопедів-травматологів (UAOS). Семінар «Ендопротезування кульшового суглоба в складних випадках», включатиме лекції провідних експертів з усього світу, а також методики заміни всіх типів кульшових суглобів при ревізійному ендопротезуванні.Сподіваємося, що Ви приєднаєтесь до нас в актуальних дискусіях.

Науково-практичні заходи ДУ «ІПХС ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України» у 2021 р.

У 2021 р. Інститут ім. проф. М.І. Ситенка планує провести такі наукові заходи:

1. ХIX Науковий симпозіум з міжнародною участю «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта».
Планується участь 150 провідних фахівців з України, Німеччини, Швейцарії, Італії, Ізраїля, США. Проведення заходу перенесено на грудень цього року. Точну дату буде оголошено додатково.

2. Наукова конференція з міжнародною участю «Сучасні методи діагностики в ортопедії та травматології» (шості наукові читання, присвячені пам’яті акад. О.О. Коржа), 7- 8 жовтня 2021 року, м. Харків.
Планується участь 250 фахівців з України, Білорусі, Німеччини, Швейцарії, Італії, Ізраїля, США.

Scroll to Top