18-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

Повідомляємо Вам, що 05 грудня 2020 року Інститутом патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка НАМН України (м. Харків) під егідою International Society for Minimal Intervention in Spine Surgery (ISMISS/SICOT) при сприянні North American Spine Society (NASS) відбудеться:

18-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

Успішний розвиток хірургії хребта в Україні в останні роки є результатом цілеспрямованої роботи і діяльності членів ISMISS. Географія і кількість клінічних центрів, де операції на хребті з використанням сучасних технологій збільшуються. Навчальні центри для хірургії хребта засновані на хірургії хребта та нейрохірургії установ. Це заслуга всесвітньо відомих членів та експертів ISSMIS з різних країн світу, таких як США, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії і т.д., які постійно беруть участь у наших симпозіумах та наукових програмах.

РЕЄСТРАЦІЯ

Анонс

Лист запрошення

Учасники

ПРОГРАМА

Заявки на участь приймаються до 12:00, 3 грудня 2020 року.

Колектив і адміністрація Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» з глибоким сумом повідомляють, що 23 жовтня на 84-му році пішла з життя одна з найстаріших співробітниць інституту кандидат медичних наук МЕЗЕНЦЕВА РАЇСА МИХАЙЛІВНА.

Все життя Раїси Михайлівни було пов’язане з Інститутом ім. проф. М.І. Ситенка. Тут вона пройшла шлях від медичної сестри до провідного хірурга, захистила кандидатську дисертацію. Р.М. Мезенцева виконувала складні операції з ампутації кінцівок, експрес-протезування хворих з патологією крупних суглобів. За значні успіхи у лікуванні цієї патології Раїса Михайлівна була нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора. Свій багатий досвід, свої глибокі знання Р.М. Мезенцева передавала молодим ортопедам-травматологам і виховала багато прекрасних спеціалістів, які надовго зберігуть пам’ять про Раїсу Михайлівну.

Ми глибоко вболіваємо з приводу тяжкої втрати і висловлюємо наші щирі співчуття рідним і друзям Раїси Михайлівни.

Директор інституту,
професор М.О. Корж

Заступник директора з наукової роботи
професор В.О. Радченко

Головний лікар
професор О.Є. Вирва

Завідувач науково-організаційним відділом
професор В.О. Танькут

Завідувач відділом патології суглобів
професор В.А. Філіпенко

7 жовтня на 100-му році життя помер один з найстаріших співробітників інституту лауреат Державної премії України, професор Богдан Ілліч Сіменач.

7 жовтня на 100-му році життя помер один з найстаріших співробітників інституту лауреат Державної премії України, професор Богдан Ілліч Сіменач.

Богдан Ілліч народився 20 червня 1921 р. у с. Синевидне Сколівського району Львівської області. У 1947 р. він закінчив Львівський медичний інститут. Працював головним лікарем районної лікарні, служив у лавах Радянської Армії, а у 1966 – 2010 рр. працював в Інституті ім.проф. М.І. Ситенка. Богдан Ілліч досліджував проблеми ортопедичної артрології, генезису та лікування спадково-схильних захворювань суглобів, теорії ортпедичної науки. Він був одним з найкращих в Україні фахівців з питань діагностики та лікування патології колінного суглоба. За розробку методик оперативних втручань на суглобах професор Б.І. Сіменач у 1996 р. одержав Державну премію України. Він виховав багато учнів і створив свою наукову школу.

Колектив і адміністраціяДержавної установи “Інститут патології хребта та суглобів ім. Проф. М.І. Ситенка» глибоко сумує з приводу смерті Богдана Ілліча і висловлює щирі співчуття його рідним і близьким.

Пам’ять про Богдана Іллі%8

На 72 році пішов з життя лікар, провідний науковий співробітник відділу захворювання суглобів у дітей та підлітків, ГОШКО Володимир Юрійович, який протягом 44 років працював в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».

Життєвий шлях Володимира Юрійовича – зразок людської гідності, добропорядності, уміння працювати з людьми. В серцях тих, хто співпрацював та спілкувався з Володимиром Юрійовичем, залишиться світла пам’ять про нього.

Колектив і адміністрація Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» глибоко сумує у зв’язку зі смертю Володимира Юрійовича, та висловлює щирі співчуття рідним і близьким.

Колектив і адміністрація Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» з глибоким сумом повідомляють про передчасну смерть видатного вченого ортопеда-травматолога, всім добре відомого професора ШИМОНА Василя Михайловича.

Колектив і адміністрація Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» з глибоким сумом повідомляють про передчасну смерть видатного вченого ортопеда-травматолога, всім добре відомого професора ШИМОНА Василя Михайловича.

Багато років нас пов’язували з Василем Михайловичем теплі, дружні стосунки і творчі зв’язки. В нашому інституті він захистив кандидатську і докторську дисертації, Василь Михайлович став одним з провідних вчених ортопедів-травматологів України. Ми завжди високо цінували й глибоко поважали Василя Михайловича і як талановитого вченого, і як добру, чуйну людину. Він зробив великий внесок у розвиток медичної науки, заснував свою школу ортопедів-травматологів у Закарпатті, виховав цілу плеяду молодих ортопедів-травматологів. Пам’ять про Василя Михайловича завжди буде жити у наших серцях. Його смерть – це тяжка втрата для всієї медичної спільноти України.
Ми глибоко вболіваємо з приводу тяжкої втрати і висловлюємо наші щирі співчуття рідним, друзям і учням професора В.М. Шимона.

Директор інституту,
професор М.О. Корж

Заступник директора з наукової роботи
професор В.О. Радченко

Головний лікар
професор О.Є. Вирва

Завідувач науково-організаційним
відділом
професор В.О. Танькут

Завідувач відділом патології суглобів
професор В.А. Філіпенко

Колективи ДУ IПХС iм. проф. М. I. Ситенка АМНУ, ХМАПО, ХМТ глибоко вболівають з приводу смерті видатного ортопеда-травматолога, академіка ЛОБЕНКА Анатолія Олександровича.

Лобенко Анатолій Олександрович

 

Колективи Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» і Харківської медичної академії післядипломної освіти, Харківське медичне товариство глибоко вболівають з приводу смерті видатного ортопеда-травматолога, всім добре відомого академіка ЛОБЕНКА Анатолія Олександровича.

Багато років нас пов’язували з Анатолієм Олександровичем творчі, дружні стосунки. Ми високо цінували й глибоко поважали Анатолія Олександровича і як талановитого вченого, який зробив великий внесок у розвиток медичної науки і заснував новий напрямок – морську медицину, і як добру, чуйну людину. Пам’ять про Анатолія Олександровича завжди буде жити у наших серцях. Його смерть – це тяжка втрата для всієї медичної спільноти України.

Ми поділяємо з Вами горе і просимо передати наші щирі співчуття рідним і друзям академіка А.О. Лобенка.

 

Директор інституту, голова Харківського Медичного товариства заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор
М. О. Корж

Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор
М.І. Хвисюк

Наукова конференція з міжнародною участю «Сучасні дослідження в ортопедії та травматології» (п’яті наукові читання, присвячені пам’яті акад. О.О. Коржа)»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі наукового форуму, присвяченого пам’яті акад. О.О. Коржа (5-ті наукові читання).
Захід відбудеться 3-5 грудня 2020 р. у Харкові.

Запрошення:

Програма форуму включає:

3 грудня навчальний курс за програмою «Сучасні принципи клінічних досліджень- запорука високого рівня дослідницької діяльності» (вартість курсу 1000 грн.). Буде видано відповідний сертифікат.

4-5 грудня Міжнародна конференція «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів» (оргвнесок від 800 до 1300 грн. в залежності від термінів оплати). Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 15 листопада 2020 р.

Наукова тематика конференції:

  • Артроскопія кульшового, колінного і плечового суглобів.
  • Реконструктивні операції на кульшовому, колінному і плечовому суглобах.
  • Первинне та ревізійне ендопротезування кульшового, колінного і плечового суглобів.
  • Перипротезна інфекція кульшового, колінного і плечового суглобів.

В рамках конференції також буде проведений «Конкурс на кращу наукову роботу». Переможці отримують нагороди. Для участі у конкурсі необхідно до 1 листопада 2020 р. надіслати на електронну адресу sytenkoconference@gmail.com тези англійською мовою.

Планується видання збірника матеріалів конференції. Бажаючі опублікувати тези у збірнику матеріалів можуть надсилати тези до 15 жовтня 2020 р. на адресу :
ipps-konf@ukr.net.

Зразок оформлення тез:

  • Назва (ЗАГОЛОВНИМИ ЛІТЕРАМИ)
  • Прізвище, ініціали авторів
  • Повна назва закладу, місто, країна
  • Далі текст
  • Назва файлу – за прізвищем першого автора. Якщо подається декілька тез одного автора, файли треба пронумерувати арабськими цифрами (Іванов 1.doc; Іванов 2.doc).

Гроші за публікацію з розрахунку 70 грн. за сторінку надсилати поштовим переказом за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська 80, ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України», Голубєвій Інні Валеріївні.

Довідки за телефонами:

+38 (067) 574-01-51 – Гол. н.с., д.м.н Бондаренко Станіслав Євгенович
+38 (066) 112-45-79 – Зав. науково-організаційним відділом проф. Танькут Володимир Олексійович
+38 (057) 725-14-77 – науково-організаційний відділ Інституту

Конкурс до аспірантури і докторантури за спеціальністю 222 Медицина (Травматологія і ортопедія)

ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН» оголошує конкурс до аспірантури за спеціальністю 222 Медицина (Травматологія і ортопедія). Прийом документів до 12.06.2020 р.
Тел. (057) 725-14-77.

ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН» оголошує конкурс до докторантури за спеціальністю 222 Медицина (Травматологія і ортопедія). Прийом документів до 12.06.2020 р.
Тел. (057) 725-14-77.

На 84 році пішов із життя видатний ортопед-травматолог, талановитий вчений та хірург, прекрасна людина професор Шевченко Станіслав Дмитрович.

Шановні колеги!

З сумом сповіщаємо, що 21.04.2020р. на 84 році пішов із життя видатний ортопед-травматолог, талановитий вчений та хірург, прекрасна людина професор Шевченко Станіслав Дмитрович.

За свою славну багаторічну працю в місті Харкові, в інституті ім. проф. М.І.Ситенка, Станіслав Дмитрович пройшов шлях від лікаря дитячого ортопеда-травматолога, завідуючого відділенням дитячої ортопедії та травматології до заступника директора інституту та заступника головного редактора журналу «Ортопедия, травматология и протезирование».

Наукова і практична діяльність проф. С.Д.Шевченко тісно пов’язана з його вчителями, відомими вченими проф. М.П.Новаченко та акад. О.О.Коржом.

С.Д.Шевченко за період своєї праці виховав багато своїх учнів, послідовників, дитячих ортопедів-травматологів, які продовжують втілювати в життя ідеї свого вчителя.

Світла пам’ять про С.Д.Шевченко, видатного вченого, вчителя і друга на завжди залишиться в наших серцях.

Колектив ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України»
Харківський обласний осередок ВГО «УАОТ»
Редакція журналу «Ортопедия, травматология и протезирование»

Онлайн консультації лікарів на термін введення карантину COVID – 19

Проводяться онлайн консультації через Viber групу лікаря ортопеда-травматолога вищої категорії к.м.н. з 10:00 до 14:00 на термін введення карантину COVID – 19.(Карантин подовжено до 22 травня.) Тел.: +38(095)713-19-36.

Консультації дитячого ортопеда-травматолога, к.м.н. тел: +38(050)300-24-22.

Scroll to Top