smiss.org.ua

17-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

25 травня 2019 року Інститутом патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка НАМН України (м. Харків) під егідою International Society for Minimal Intervention in Spine Surgery (ISMISS/SICOT) при сприянні North American Spine Society (NASS) відбудеться 17-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

Успішний розвиток хірургії хребта в Україні в останні роки є результатом цілеспрямованої роботи і діяльності членів ISMISS. Географія і кількість клінічних центрів, де операції на хребті з використанням сучасних технологій збільшуються. Навчальні центри для хірургії хребта засновані на хірургії хребта та нейрохірургії установ. Це заслуга всесвітньо відомих членів та експертів ISSMIS з різних країн світу, таких як США, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії і т.д., які постійно беруть участь у наших симпозіумах та наукових програмах. Ми чекаємо Вас, щоб презентувати в травні 2019 цікаву програму для досвідчених спеціалістів та початківців. В рамках симпозіуму буде проходити виставка медичних фармацевтичних компаній, фірм виробників медичного обладнання та інструментарію. Запрошуємо Вас взяти участь у симпозіумі та медичної виставці.

Офіційні мови: українська, російська, англійська. Доповіді іноземних спікерів будуть представлені з синхронним перекладом. Місце проведення: Конференцзал готель «Національ» 61166, м. Харків, пр.Науки, 21

Інформацію про Вашу участь у симпозіумі просимо направляти в оргкомітет до 01.05.2019 року. Web: smiss.org.ua; e-mail: irrenren@gmail.com; тел. (057) 725-14-02, +38 050-3013437.

завантажити запрошення

Scroll to Top