Колектив і адміністрація Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» глибоко вболівають з приводу смерті видатного вченого, керівника відділу фізіології і патології опорно-рухового апарату, президента Української асоціації остеопорозу, заслуженого діяча науки і техніки України, професора ПОВОРОЗНЮКА Владислава Володимировича.

Багато років з Владиславом Володимировичем нас пов’язували наукові інтереси і теплі, дружні стосунки. Ми добре знали і глибоко поважали Владислава Володимировича і як талановитого вченого, досвідченого лікаря, і як добру, щиру людину. Все своє життя Владислав Володимирович присвятив медичній науці та лікуванню хворих людей. Він зробив великий внесок у розвиток медицини, вилікував тисячі пацієнтів, які вдячні йому за життя і здоров’я, виховав цілу плеяду молодих вчених. Пам’ять про Владислава Володимировича надовго залишиться у наших серцях. Його смерть – це тяжка втрата для всієї української наукової спільноти.

Ми поділяємо з Вами горе і просимо передати наші щирі співчуття рідним, друзям, колегам і учням Владислава Володимировича.

Scroll to Top