ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України»

+38 (050) 554-10-10 +38 (063) 554-10-10 +38 (098) 554-10-10

Записатися на консультацію

Підсумки проведення 2-й Міжнародній конференції  «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів»

Великий дводенний науково-освітній захід, організований Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України, Українською асоціацією ортопедів-травматологів у співпраці з Європейським товариством кульшового суглоба (EHS) та при підтримці Європейської федерації ортопедичних товариств (EFORT).

Дякуємо всім, хто взяв участь.

180 делегатів хірургів-ортопедів об’єдналися у Харкові, Україна, на 2-й Міжнародній конференції  «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів» з 38 відомими українськими та міжнародними експертами, які ведуть симпозіуми та сесії з інноваційних підходів до лікування основних патологій суглобів — від реконструктивної хірургії до ревізійного ендопротезування,  обговорення складних випадків, пов’язаних з ускладненнями тотальної заміни суглобів, діагностики та варіантів лікування перипротезної інфекції суглобів, включаючи патології плечових суглобів, а також практичні семінари.

Вперше в Україні «AO Foundation» (Швейцарія) у рамках АО PEER (Програма освіти та досконалості в наукових дослідженнях) — програми навчання та підвищення рівня у дослідницької діяльності — проводив теоретичний онлайн-курс «Принципи клінічних досліджень», спрямований на комплексне викладання методів дослідження в медичній галузі, зокрема в ортопедії та травматології. Навчання охоплювало всі складові дослідження — від розробки ідеї до публікації результатів.
Отримані знання дадуть змогу підготувати статті до публікації відповідно до вимог доказової медицини у журналах, включених до наукових баз даних Scopus та Web of Science.

Вітаємо доктора Ahmen Amine Badnaoui, лауреата премії «Найкраща робота молодих вчених», молодого члена EHS Ahmed.  Його нагорода-стипендія у Ліллі у Франції, яку організовує колишній президент EHS доктор Jean-Alain Epinette.

Дякуємо всім, хто приїхав до Харкова, красивого та гостинного міста в України, щоб цей захід став таким успішним.