Колективи ДУ IПХС iм. проф. М. I. Ситенка АМНУ, ХМАПО, ХМТ глибоко вболівають з приводу смерті видатного ортопеда-травматолога, академіка ЛОБЕНКА Анатолія Олександровича.

Лобенко Анатолій Олександрович

 

Колективи Державної установи «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» і Харківської медичної академії післядипломної освіти, Харківське медичне товариство глибоко вболівають з приводу смерті видатного ортопеда-травматолога, всім добре відомого академіка ЛОБЕНКА Анатолія Олександровича.

Багато років нас пов’язували з Анатолієм Олександровичем творчі, дружні стосунки. Ми високо цінували й глибоко поважали Анатолія Олександровича і як талановитого вченого, який зробив великий внесок у розвиток медичної науки і заснував новий напрямок – морську медицину, і як добру, чуйну людину. Пам’ять про Анатолія Олександровича завжди буде жити у наших серцях. Його смерть – це тяжка втрата для всієї медичної спільноти України.

Ми поділяємо з Вами горе і просимо передати наші щирі співчуття рідним і друзям академіка А.О. Лобенка.

 

Директор інституту, голова Харківського Медичного товариства заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор
М. О. Корж

Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор
М.І. Хвисюк

Scroll to Top