ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України»

+38 (050) 554-10-10 +38 (063) 554-10-10 +38 (098) 554-10-10

Записатися на консультацію

Підсумки майстер-класа «Лікувально-діагностичні блокади у клінічній практиці вертебролога (дегенеративні захворювання)».

31 січня 2024 р. відбувся майстер-клас «Лікувально-діагностичні блокади у клінічній практиці вертебролога (дегенеративні захворювання)».
Проводив майстер-клас Перфільєв Олександр Вячеславович, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу травм та захворювань хребта ДУ «ІПХС ім. проф. М.І.Ситенка».

 
Учасники майстер-класу прослухали лекцію, в якій були висвітлені такі питання: класифікація дегенеративних захворювань хребта, показання до виконання лікувальних блокад, інтервенційні методи лікування больових синдромів, види епідуральних блокад, ускладнення і помилки при виконанні блокад в ділянці хребта, епідуральний адгезіоліз, загальні поняття.

 
Потім учасники заходу подивились на виконання параартикулярних блокад грудного і поперкового відділів хребта, а також виконання епідуральних блокад під контролем комп’ютерного томографа в умовах маніпуляційного відділення та операційної під контролем електронно-оптичного перетворювача і комп’ютерного томографа.

 
На манекені хребта учасники майстер-класу відпрацьовували практичні навички виконання параартикулярних та епідуральних блокад грудного і поперкового відділів хребта, а також виконання під контролем комп’ютерного томографа.