Відділення фізіотерапії
Відділення фізіотерапії
![](/wp-content/uploads/2018/03/Graschenkova_TM.jpg)
Завідувач відділення
к.м.н. Гращенкова Тамара Микитівна
Відділення фізіотерапії з кабінетом лікувальної фізичної культури засновано в 1926 році.
Керівниками ФТВ із 1953 по 1960 рр. були к.м.н. Тютюнник І. Ф., а з 1961 по 1987 рр. – к.м.н. Савенко Н. Ф. Із 1987 по 1995 рр. очолював відділення д.м.н., проф. Маколінець В. І., з 1995 по 2014 рр. – А. М. Гаєвська, з 2014 р. — к.м.н. Гращенкова Т. М.
Співробітники відділення впровадили та удосконалили методи рефлексодіагностики і рефлексотерапії, мануальної терапії, мікрохвильової резонансної терапії, лазеротерапії, низькочастотної імпульсної терапії.
З 1995р. на базі відділення створений науковий відділ консервативної терапії під керівництвом проф. Маколінця В.І. З березня 2017р. відділення було перетворене у відділення консервативної терапії та клінічних випробувань. Його очолила д.м.н. Федотова І.Ф.