Research Papers

Рекомендації другої міжнародної погоджувальної конференції з перипротезної інфекціїГолови: Джавад Парвізі, Торстен Герке

Рекомендації другої міжнародної  огоджувальної конференції з  ерипротезної інфекції. КОНСЕНСУС. 

Український переклад за загальною редакцією доктора медичних наук, професора Коржа М. О. та доктора медичних наук, професора Філіпенка В.А.

Харків 2019.

Запропоноване видання призначене, щоб надати докладні й надійні дані із зазначеної тематики. Під час роботи над цією книгою видавець та автори не надавали медичних або інших професійних послуг. Якщо ви потребуєте консультації лікаря або іншої експертної допомоги, будь ласка, зверніться до відповідного фахівця. Інформація, наявна в цьому документі, є лише рекомендацією для практиків, які працюють із пацієнтами з інфекцією опорно-рухового апарату, її не варто розглядати як стандарт із надання лікарської допомоги. Приймаючи рішення для кожного конкретного пацієнта, лікарі повинні спиратися на власні знання та інтуїцію, проте в деяких випадках вони можуть відрізнятися від інформації, зазначеної в цьому дослідженні. Дякуємо шановним MD FRCS Javad Parvizi та MD Thorsten Gehrke, які дозволили нам перекласти Консенсус по-українськи.

 

 

Scroll to Top