Відділення екстреної травматологічної допомоги з приймальним відділенням

Відділення екстреної травматологічної допомоги сформовано в 1973 році. У зв’язку з виконанням Державної програми, пов’язаної з медичними аспектами дорожньо-транспортного травматизму, його в 1981 році з’єднали з приймальним відділенням, яке функціонує з часу відкриття Інституту. За роки свого існування підрозділ безпосередню приймав участь у виконанні теми, присвяченій проблемі лікування відкритих переломів, а останнім часом — проблемі лікування ушкоджень хребта. Із 1973 року відділення очолював М. О. Бистрицький, з 1981 — Є. М. Мателенок, а з 2023 року Я.А. Долуда. У відділенні працюють 7 лікарів, 14 медичних та молодших медичних сестер, крім цього, в чергуваннях задіяні практично всі лікарі інституту. Колектив підрозділу постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, освоюючи новітні вітчизняні та зарубіжні досягнення в травматології та ортопедії, а також бере активну участь у багатьох наукових програмах інституту.

В підрозділі приймають постраждалих з ушкодженнями опорно-рухової системи, яких госпіталізують бригади швидкої медичної допомоги або які звертаються самостійно. Їм проводять комплексні діагностичні та лікувальні заходи. За рік у відділенні надають допомогу близько 1 500 пацієнтам у невідкладному режимі. Крім того, щорічно проходить первинний огляд та необхідні для госпіталізації процедури майже 2 500 пацієнтів клінічних підрозділів інституту під час лікування захворювань, наслідків ушкоджень кінцівок або хребта.

До складу підрозділу також входить операційний блок, який оснащений сучасним обладнанням та засобами фіксації переломів різної локалізації та характеру. У ньому впродовж року виконується до 750 хірургічних втручань. Провідні хірурги мають вищу кваліфікаційну категорію і вчені ступені.

Підрозділ працює цілодобово.

Завідувач відділення

Завідувач відділенням Долуда Ярослав Анатолійович, к.м.н

Долуда Ярослав Анатолійович,
к.м.н

Фото

4
2
3
Scroll to Top