ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України»

+38 (050) 554-10-10 +38 (063) 554-10-10 +38 (098) 554-10-10

Записатися на консультацію

Рентгенвідділення

+38-057-704-414-81

Рентгенодіагностичне відділення

Завідувач відділення

лікар-рентгенолог
Златнік Руслан Васильович

Златнік Руслан Васильович
завідувач рентгенвідділенням, лікар рентгенолог
Єфіменко Володимир Іванович
лікар- рентгенолог
Ольховська Вікторія Борисівна
старший рентгенлаборант
Пашковський Павло Олегович
рентгенлаборант
Палкіна Ольга Миколаївна
рентгенлаборант
Слюсарова Людмила Павлівна
рентгенлаборант
Майборода Аліна Андріївна
рентгенлаборант
Кононенко Олена Сергіївна
рентгенлаборант
Краснєнкова Яна Володимирівна
рентгенлаборант
Фролова Галина Іванівна
молодша медична сестра
Рибас Олександр Миколайович
рентгенотехнік

Рентгенодіагностичне відділення інституту є одним з основних діагностичних підрозділів, має 4 рентгенкабінета:

1. рентгенкабінет консультативно-діагностичного відділення – забезпечує рентгенодіагностичне обстеження та дообстеження амбулаторних хворих, які прибувають до інституту для консультації з різних областей України. Проводиться також обстеження хворих дітей прибувших на прийом в дітячий профілакторій інституту. Також проводиться обстеження хворих прибуваючих в інститут в ургентному порядку. Кабінет оснащений цифровою рентгенографічною и флюороскопічною системою з 2012 р.в. та рентген-системою для проведення аксіальних рентгенограмм колінних суглобів

2. рентгенкабінет стаціонару – призначений для рентгенодіагностичного обстеження хворих стаціонара, де також виконуються складні рентген дослідження. Рентген-кабінет оснащений цифровою рентгенографічною и флюороскопічною системою 2012р.в., та рентгенодіагностичним апаратом.

3. операційні вкомплектовані цифровими системами рентгенівскими діагностичними С-подібними мобільними 12” – в кількості – 7 одиниць та рентген прозорими хірургічними столами, для виконання рентген контролю під час хірургічного втручання. Це врази скорочую час операції, підвищує якість оперативних втручань, зменшує променеве навантаження на хворих та персонал. Також додатково використовуються пересувні рентгенапарати.

4. рентгенкабінет експерементально-біологічної лабораторії оснащений рентгенапаратом, призначений для виконання рентгенологічних обстежень тварин, які знаходяться в експериментах.

Рентгенологічне відділення проводить також цілодобове рентгенологічне обстеження хворих, які прибувають в ургентному порядку з травмами та патологією хребта.

Пересувні рентген-апарати також використовуються для обслуговування тяжких хворих, які не можуть бути транспортовані в рентгенкабінет, для виконання рентгенограм в операційних, перев’язочних та хворим які перебувають під наркозом

Штат рентгенвідділення складається з: лікаря-рентгенолога, завідуючого рентгенологічним відділенням; лікаря-рентгенолога; сьомих рентген-лаборантів; рентген-техніка та двох молодших медсестер.

Для вдобства, організації робочого міста рентгенолога, була запропонована та впроваджена в роботу система для збирання, обробки, зберігання та передачі даних. Уся інформація отримана в ході рентген-обстежень з усіх апаратів передається по сітці в єдину базу и може бути доступна усім користувачам . Ці дані можливо видрукувати, експортувати до себе в комп’ютер, на флеш накопичувач, записати на диск, відправити на консультацію в інші медичні заклади.

Обробка даних здійснюється через програмне забезпечення – котре використовується для візуалізації, зберігання, експорту знімків. Дані зображення можуть мати своїм джерелом стандартні модальності DICOM (CT, MP, US, CR и др.) чи цифрові фотографії (jpeg, tiff, bmp и др.).

Сучасне рентген відділення з сучасною рентген апаратурою, це очі наших ортопедів та травматологів, які з гордістю дивляться в сучасне та майбутнє.