Рада молодих вчених ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України»
Склад Ради молодих вчених та фахівців
ГОЛОВА Ради
E-mail: hrytsenkosurgery@gmail.com
Заступник Голови Ради
E-mail: dr.hrechanyk@gmail.com
Координатор Ради молодих вчених та фахівців
Загальний склад Ради молодих вчених та фахівців ДУ «ІПХС ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» налічує 34 особи, з яких:
- Наукові співробітники — 1 особа;
- Молодші наукові співробітники — 10 осіб;
- Аспіранти — 6 осіб;
- Аспіранти заочної форми — 2 осіб;
- Лікарі-фахівці — 15 осіб.
В стінах інституту функціонує Рада молодих вчених та спеціалістів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім.проф. М.І.Ситенка Національної академії медичних наук України», яка створена відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та об’єднує молодих вчених та спеціалістів ІПХС.
Рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також статутом НАМН України, постановами та розпорядженнями Президії НАМН України, Статутом ІПХС, положенням про Раду молодих вчених, та принципами самоврядування.
Діяльність Ради здійснюється на громадських засадах та базується на принципах наукової етики, свободи наукової творчості, рівноправності всіх її членів, гласності та прозорості у роботі, добровільності та колегіальності, демократичності, виборності та звітності.
Рада координує свою діяльність з заступником директора ІПХС з наукової роботи. Вчена рада ІПХС бере участь у наданні організаційно-технічної допомоги для роботи Ради та реалізації її проєктів.
До складу Ради молодих вчених входять співробітники інституту віком до 35 років (включно), навчається у магістратурі, аспірантурі, котрі поділяють цілі Ради та беруть участь у вирішенні завдань, що стоять перед нею.
Основними завданнями Ради є:
- об’єднання молодих вчених у проведенні наукової діяльності, участь у підготуванні пропозицій щодо розвитку системи грантової, стипендіальної та інших форм підтримки молодих вчених.
- сприяння здійсненню наукової діяльності, підвищенню кваліфікації, кар’єрному зростанню, реалізації творчого потенціалу.
- сприяння розвитку і вдосконаленню наукової сфери України та її інтеграції до світового та Європейського дослідницького простору.
- Налагодження професійних контактів між науковими установами НАМН України, НАН України та інших галузевих Академій, лікарнями, вищими навчальними закладами України та закордонними науковими організаціями для поглиблення наукової співпраці та спільного проведення наукових, науково-організаційних, науково-освітніх заходів.
- Активна участь у житті інституту шляхом надання пропозицій з будь-яких питань наукової та виробничої діяльності молоді на розгляд дирекції та Вченої ради ІПХС.